Hakkımızda

Hakkımızda

Ec Drain Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri

Isı-su-ses ve yalıtım sektöründeki faaliyetlerine 2004 yılında başlayan, genç ve dinamik kadrosu ve ilk günkü heyecanıyla, sektördeki büyümesine devam etmektedir. Konusunda iyi yetişmiş ekibi, hızlı, kaliteli ve optimum çözümleriyle paydaşlarına da değer katar , uzun yılların birikimi ve deneyimiyle satış öncesi ve satış sonrası teknik desteğiyle de, siz değerli müşterilerimizin önemli tedarikçilerinden biri olmuştur.


Siz değerli sektör oyuncularının da desteğiyle, daha yapacak çok işimizin olduğunun farkındayız. Bu bilinçle ülkemize, sektörümüze ve sizlere duyduğumuz güvenle bu güne kadar çok değerli markaların bayiliklerini yaparak hizmet verdiğimiz inşaat sektöründe, kendi markamız EC DRAIN ile yeni bir sürece girmiş bulunmaktayız.


Duş kanalları, yer süzgeçleri, yalıtım uyumlu süzgeçler, drenaj kanalları, açık alan süzgeçleri, banyo aksesuarları ürünlerimizle kaliteden taviz vermeden satış öncesi ve sonrası detay çözümlerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

Çizgimizden ve dürüstlük prensibimizden ödün vermeden;teknolojiyle paralel,yeniliğe açık bir manteliteyle,ürettiğimiz kaliteli ve doğru yalıtım çözümleri ile sektörümüze uzun yıllar hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe adı anılır ve doğru çözümlerin adresi olarak bilinir bir yapıda ilerlemek firmamızın başlıca hedefidir.